Martina Vostrovská

Váš terapeut a průvodce na cestě ke splnění snů

Když jsem byla malá, byla jsem velmi vnímavé a citlivé dítě. Vždy jsem bránila slabší a snažila se zachraňovat kohokoliv, komu bylo ubližováno nebo nějakým způsobem strádal. 

Jak jsem rostla a dostávala jsem se do styku se světem více a více, zjistila jsem, že svět není vždy tak jemný a krásný, jak jsem si ho vykouzlila ve svých snech. V mém světě byly jen pohádky s dobrým koncem, a to jsou v podstatě do dneška. Nikdy jsem nepřestala věřit v dobré konce. 

Určitě jsem ale nebyla jen víla, která proplouvala světem jako anděl bez viny. Nasekala jsem za svůj život spousty chyb a dostala velmi tvrdé lekce, ze kterých jsem se musela vykoupit bolestí. Díky těmto lekcím jsem ale dostala dar shůry. Dar intuice, vnímavosti, napojení a schopnost využívat energie některým smrtelníkům neuchopitelné a neviditelné.

Bolesti, které jsem v životě prožila mě posunuly až sem a mohu nyní pomoci vám. Naučila jsem se co to je sebeláska a zdravé sebevědomí. O svých bolestech a lekcích vám ráda povím osobně, zde se o nich nechci rozepisovat. Ostatně to vyplyne ze situace, protože příběh, který mi přijdete povědět se může s tím mým prolínat, dokonce se může zdát, že si budou podobné, jakoby jsme procházeli podobnou cestou. 

Reference

Veškeré reference jsou poskytnuty skutečnými klienty a jsou získané i doložittelné v elektronické podobě.

Chcete aktuálně řešit nějaké téma?

Napište mi...