Delší dobu jsem měla problémy s dýcháním. Jako bych se nemohla dodechnout a velmi mne to trápilo. Dýchalo se mi opravdu těžce a poslední dobou jsem měla pocit, že je to snad jenom horší. Měla jsem často bolesti zad, trapézů a v zádech se mi tvořily spazmy. Cítila jsem se stále stažená a v křeči. Netušila jsem, že mě regrese dokáže osvobodit. Uvězněné nezpracované trauma se dralo ven…

 

Dýchání se mi začalo ještě více zhoršovat po setkání s jednou nejmenovanou osobou. Jelikož jsem člověk, který se snaží na sobě neustále pracovat, rozhodla jsem se pro regresi. Věděla jsem co cítím a že to není tak úplně moje. Navštívila jsem tedy svoji kolegyni z kurzu. Vysvětlila jí svůj problém a šlo se na věc. Já sama regrese dělám, neměla jsem tedy žádné obavy. Tato metoda je úžasná a neznám nic lepšího s takovými výsledky.

 

V regresi se začal zobrazovat příběh. Vnímala jsem chlapce, asi tak 8 let, který stojí ve vodě. Velký muž mu potápí hlavu pod vodu a chlapec (tedy já) umírám na utopení. Cítila jsem, jak nemůžu dýchat. Příběh jsme prošly celý od začátku několikrát.

 

Žila jsem jako chlapec v chudé vesničce, takové osadě spolu s lidmi. Byli jsme spíše taková komunita. Ani rodiče jsem neměla. Ale žilo se nám tam docela hezky i když opravdu poskromnu. Jednoho dne přijeli nějací zbojníci. Vyrabovali chalupy a lidi povraždili. Já jako mladý chlapec jsem se snažila utéct. Velký muž, který opravdu neměl žádné svědomí, mne nahnal do vody. Se škodolibým smíchem mne chytil za hlavu a potopil pod hladinu. Měl opravdu velkou sílu a já neměla absolutně žádnou šanci. Umřela jsem celkem rychle.

 

Po znovu procházení onoho příběhu jsem se podívala zbojníkovi do očí. V tomto minulém životě to byl zbojník, avšak pokud se podíváte v regresi člověku do očí pořádně, spatříte jistě někoho z vašeho nynějšího života. Vlastně této osobě dnes mohu poděkovat, jelikož mi přišla vytáhnout emoce hluboko uložené touto predčasnou smrtí. Dnes ještě nemáme mezi sebou vazby, spíše to mezi námi skřípe, ale vím jistě, že jsem si díky ní zpracovala další problém, který mne velmi dlouho trápil. Provedli jsme odpuštění a teď už nechám věci plynout. Třeba jednou navážeme na hezký vztah…

Chvilku po regresi se mi dýchání uvolnilo a tak to také zůstalo. I bolesti zad a krku polevily. Cítím neskutečný vděk za to, že jsem měla možnost toto prožít.

 

jakprocitnout.cz